Rudalová Lucie

Rudalová Lucie

kadeřnice
Jmenuji se Lucie Rudalová chodila jsem do školy ISŠ a učiliště Stod. Kadeřnictví jsem otevřela v lednu 2008 v Horní Bříze.

dánské pánské i dětské kadeřnictví

Prodlužování vlasů

Keratin se aplikuje tepelným zpracováním vlastního keratinu. Ten se nabere na keratinové zahřívací kleště (cca 180st.= méně než žehlička na vlasy) a pramínek vlasů se na konci spojí. Připojení na vlasy se provádí opět zahřátím keratinu stejnými kleštěmi a vtavením na Vaše "živé" vlasy. Spoj je prakticky nejmenší (nejtenší) z ostatních metod. Keratin je jedna látka, ale výrobci přidávají různé příměsi a tím vznikají různé kvality Keratinu na prodlužování vlasů.Zatím nejlepší se jeví italský keratin a německý. Vlasy jsou nezpracované - v copech na váhu.A sama si je keratinuji.Původní vlasy rostou dále a tím se posunují vlasové spoje. Po 3měsících je nutno pramínky sundat a nasadit je zpět na vlasy opět až k hlavě. Pokud se tak neučiní, mohou být časem spoje ve vlasech viditelné, vlasy se zacuchávají a komplikuje se úprava účesu.Vaše vlastní vlasy rostou a přibližně po 4-6 měsících odrostou slepy tak daleko od hlavy, že začíná být problém s úpravou účesu a je snížena jeho trvanlivost. Vlasy se zacuchávají a spoje mohou být více viditelné. Navíc ve Vašich "živých" vlasech dochází k běžnému přírodnímu vypadávání vlasů - ty zůstávájí ve spojení zachyceny a je nutno je odstranit.
Výhody keratinového polymeru
* Přirozenější pocit z vlasů

* Estetičtější efekt, keratin splyne s vlasy a je neviditelný

* Pružný účes nepůsobí ztrnule

* K uchycení vlasů se používá složka na bázi keratinového polymeru, což je jednoduchá stavební bílkovina vlastní i samotným vlasům
Těmito kleštěmi a vodičkou se odstraňují odrostlé prameny.
Těmito kleštěmi a vodičkou se odstraňují odrostlé prameny.
Kleště k aplikaci vlasových pramenů skoro stejné,ale se žlábkem.
Kleště k aplikaci vlasových pramenů skoro stejné,ale se žlábkem.
dámské, pánské i dětské kadeřnictví
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one